Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /cake/libs/object.php on line 63

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /cake/bootstrap.php on line 47
RENOMA • O firmie
Antykorozja stali i betonu
             - Roboty antykorozyjne stali i betonu
            - Piaskowanie konstrukcji
            - Prace na wysokości techniką alpinistyczną
            - Malowanie ogniochronne

Nasza firma istnieje od 1992 roku i od początku swojej działalności zajmuje się wykonywaniem robót antykorozyjnych - antykorozją stali i betonu na obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej, na obszarze głównie południowej Polski.

Ponad 18 letni okres działalności firmy zaowocował zaufaniem klientówi wieloletnią współpracą w zakresie świadczonych usług.

Nasza firma od początku istnienia specjalizuje się w robotach antykorozyjnych co pozwala nam na przedstawienie naszym klientom konkurencyjnej oferty. Posiadamy własny sprzęt, środki transportu i wykwalifikowanych pracowników do wykonywania robót antykorozyjnych na wysokości.

Wieloletnia współpraca z naszymi stałymi dostawcami materiałów do wykonywania robót przyniosła nam opinię solidnego partnera handlowego.

W najbliższej przeszłości zamierzamy powiększyć swój potencjał głównie poprzez zwiększenie ilości sprzętu i potencjału ludzkiego stopniowo zwiększając w miarę możliwości obszar terytorialny, natomiast zamierzamy pozostać w dotychczasowej wąskiej specjalizacji robót co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszego klienta.

Naszymi partnerami są takie firmy jak:

Wykonanie Fabryka e-biznesu Sp. z o.o. . Wszelkie prawa zastrzeżone 2010.